Financiële analisten zijn regelmatig geïnteresseerd in ATENOR en haar evolutie op de markt. Dit blijkt duidelijk uit hun artikelen.

  • Arnaud W. Goossens, Partner – Merodis – ago@merodis.com
  • Romain Kumps, Equity Research Analyst – Kepler Cheuvreux – rkumps@keplercheuvreux.com
  • Vivien Maquet, Analyst – Degroof Petercam – v.maquet@degroofpetercam.com
  • Francesca Ferragina, Analyst – ING – francesca.ferragina@ing.com
  • Wim Lewi, Head of research, Real-Estate Analyst – KBC Securities – wim.lewi@KBCsecurities.be
  • Gert De Mesure, Analyst – VFB –  info@demes-invest.be
  • Jerôme Demeestere, Senior Financial Analyst – Test-Achat/Aankoop Invest – jdemeestere@test-achats.be
  • Youry Huygen, Analyst – L’Investisseur/De Belegger – youry.huygen@mediafin.be
  • Kristoff Van Houte, Analyst – Kroffinvest – kroff@kroffinvest.be
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008

Contact

Laurent Jacquemart (for Value Add Consulting), Chief Financial Officer of Stéphanie Geeraerts (for Thibrox BV), Investor Relation Manager